Biznes dla kobiet z małym kapitałem

Pomysłów na biznes każdej przedsiębiorczej kobiecie na pewno nie brakuje. Nie da się jednak ukryć, że o wiele łatwiej jest założyć dobrze prosperującą firmę, jeśli dysponuje ona dużym budżetem. Nie oznacza to jednak, że nie można stworzyć rentownej firmy, jeśli posada się niewielki kapitał. Nawet jeśli mówimy tu o niezbyt dużym miasteczku. Na jaki biznes w takiej sytuacji można się zdecydować?

Prawnie dywanów i foteli samochodowych

Czyszczenie dywanów nie jest zadaniem łatwym, które dodatkowo zajmuje też mnóstwo czasu. Nie każdy ma wolną chwilę, aby ą na to poświęcić. Patrząc na czas, który trzeba na tę czynność poświęcić, a dodatkowo związaną z tym trudność bardzo często ludzie zatrudniają do tego osoby trzecie. Dobrze jest w takiej sytuacji swoją ofertę rozszerzyć o czyszczenie mebli tapicerowanych czy foteli samochodowych.

Czyszczenie nagrobków

W dalszym ciągu na wielu polskich cmentarzach umieszczone są drzewa, a wówczas o zabrudzenie nagrobków nie trudno. Warto tym samym pomyśleć o firmie zajmującej się ich czyszczeniem. Przy tego rodzaju działalności niezbędna będzie myjka parowa, samochód i w zasadzie nic więcej.

Pomoc domowa

Popyt na pomoc domową zawsze jest spory i nie inaczej jest obecnie. Pomoc taka ma bardzo szeroki zasięg i nie sprowadza się jedynie do sprzątania, jak się wielu osobom może wydawać. Z usług tych korzystają osoby starsze, ale i ludzie młodsi, którzy są zapracowani i nie mają czasu, aby zająć się swoim mieszkaniem.